Search
Close this search box.

درباره

شرکت پادیاب تجارت شقایق

بهترین ها را فراهم میکنیم

گروه پادیاب با تکیه بر دانش فنی متخصصان جوان در زمینه های تولید نهادهای کشاورزی و همچنین امور بازرگانی و تجاری و سرمایه گذاری مطمئن در این زمینه با چندین مجموعه و شرکت فعال به نام های : شرکت وطن سبز خلخال با برند و نام تجاری وطن سبز ( VATAN SABZ ) در زمینه تولید انواع نهاده های کشاورزی شامل کودهای گرانول و NPK و نیز شرکت کشت و صنعت پادیاب با برند و نام تجاری اگری پاد ( AGRI PAAD ) در زمینه تولید انواع سموم دفع آفات و حشره کش و غیره و انواع کودهای کشاورزی مایع و سوسپانسیون و پودری و گرانول.
و همچنین شرکت پادیاب تجارت شقایق در زمینه امور بازرگانی بین المللی و واردات انواع مواد اولیه شیمیایی و دستگاه های صنعتی، می باشند

درباره شرکت پادیاب تجارت شقایق

خدمات خدمات اصلی ما

پهپادهای کشاورزی معمولاً که برای کمک به کشاورزان طراحی شده اند تا عملکرد محصول خود را دو برابر کنند. از آنجایی که کشاورزان نمی توانند 24 ساعته در زمین حضور داشته باشند، این پهپادها در کشاورزی به کشاورزان کمک می کنند تا از راه دور تولید محصول را مدیریت و کنترل کنند.

ادوات کشاورزی در صنعت کشاورزی به عنوان وسایلی برای ساده کردن کار مورد استفاده قرار می گیرند. شقایق تجارت یکی از شرکت های موفق در زمینه واردات و صادرات مجموعه‌ای از وسایل مانند مته، حفار، داس و غیره است. این ادوات پیشرفته برای ارتقا کیفیت محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از شرکت هایی که در زمینه واردات انواع ماشین آلات فعالیت دارد شرکت شقایق تجارت پادیاب است. این شرکت مفتخر است که با کیفیت ترین تایرهای ماشین آلات کشاورزی را از کشورهای فعال در این حوزه وارد کند. همچنین شقایق تجارت پادیاب یکی از غول های ایران در صادرات است.

به طور کلی می توان گفت شقایق تجارت یکی از پیشگامان واردات و صادرات انواع نیازهای روز جامعه است. این شرکت با شناسایی نیاز های مردمان عزیزمان اقدام به وارد کردن با کیفیت ترین محصولات می نماید. همچنین از فعالیت های این مجموعه صادرات و ثروت آفرینی برای ایران عزیزمان است

درباره شرکت پادیاب تجارت شقایق

درباره شرکت پادیاب تجارت شقایق بیشتر بدانید!

پادیاب تجارت شقایق با سالها تجربه یکی از شرکت هایی است که در زمینه انجام تمامی امور بازرگانی و تجاری و نیز سرمایه گذاری و واردات انواع دستگاه های خط تولید صنعتی و انواع مواد اولیه شیمیایی و همچنین واردات نهاده های کشاورزی شامل پهباد، لاستیک ماشین آلات، ادوات کشاورزی و در کل نیاز های روز جامعه فعالیت دارد.

همدلی

ما از همه ذینفعان دعوت می کنیم تا در تلاش های ما برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی، کشاورزان و جوامع اطرافمان به ما بپیوندند.

بررسی نیاز های بازار

ما با به دست آوردن درک درستی از نیازهای کشاورز و مشتری و چالش های پیش روی آنها، راه حل های جامعی ارائه می دهیم.

هوش بازاریابی

ما با به دست آوردن درک درستی از نیازهای کشاورز و مشتری و چالش های پیش روی آنها، راه حل های جامعی ارائه می دهیم.

همکاری مشترک

ما به روش‌های جدید برای حل چالش‌ها و ایجاد فرصت‌های جدید با هم ارتباط برقرار می‌کنیم و با هم همکاری می‌کنیم.